Ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідав передноворічне тренування юних борців (ФОТО)

Ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідав

передноворічне тренування юних борців

30 грудня у залі боротьби ТНПУ ім. В.Гнатюка відбулось святкове передноворічне тренування з вільної боротьби. На заняття до юних борців завітав ректор університету професор Буяк Богдан Богданович.

На тренуванні діти продемонстрували свої вміння і навички під час загальної і спеціальної розминки, відпрацювали елементи боротьби у партері та стійці.

Наприкінці заняття відбувся урочистий момент. Ректор університету у присутності директора обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Куриляка О.Ю., тренерів і батьківського комітету  вручив юним спортсменам свідоцтва про виконання спортивних розрядів за результатами 2021 року. Богдан Богданович наголосив, що діти мають за честь займатися одним з найдревніших і найкращих видів спорту, який гартує фізично, духовно і вчить бути успішним у житті.

Урочистий момент

Юні борці, у свою чергу, подякували ректору за увагу до їхнього виду спорту, можливість займатися у залі боротьби університету й подарували університету олімпійську енциклопедію з боротьби. По завершенні тренування на дітей чекав солодкий сюрприз.

Розмова з наймолодшими

Ось уже п’ятий рік поспіль спортивна школа співпрацює з університетом і за цей час, за підтримки ректора університету Б.Б.Буяка, юні борці мають змогу займатись у залі боротьби університету, проведено чимало цікавих навчальних та навчально-тренувальних занять з вільної боротьби, низка змагань, товариських матчевих зустрічей та інших позашкільних заходів. Студенти у свою чергу допомагають школі в організації і суддівстві змагань, проведенні виховних заходів, проходять тренерську практику з вихованцями спортивної школи.

Співпраця заради майбутнього

Щира подяка Богдану Богдановичу, батьківському комітету, тренерам-викладачам і керівництву спортивної школи і всім, хто долучається до підготовки юних борців.

Разом ми - сила

Всім міцного здоров’я, щастя і успіхів у Новому році!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.