ТНПУ в україно-фінському проєкті «Навчаємось разом» (ФОТО)

ТНПУ в україно-фінському проєкті

«Навчаємось разом»

Завершила роботу «Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи», програма навчання якої організована Проєктом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та ЄС. Цей практикоорієнтований онлайн-курс зумів об’єднати людей різних професій, дотичних до розробки освітнього контенту, - авторів, редакторів, дизайнерів, учених-підручникознавців, педагогічних працівників.

У роботі цього масштабного заходу взяла участь і представниця нашого університету – доктор педагогічних наук, професор, завідувач науково-дослідної лабораторії шкільного підручника Кодлюк Ярослава Петрівна. Результати втішили.

Сертифікат про проходження курсу «Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи»

Сертифікат про участь у проведенні курсу «Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи»

Подяка від організаторів курсу «Осіння школа творців сучасних освітніх матеріалів для Нової української школи»

Науково-дослідна лабораторія