ТНПУ подав новий проєкт  на програму ERASMUS+
ТНПУ подав новий проєкт

на програму ERASMUS+

Команда ТНПУ у складі міжнародного консорціуму підготувала і подала заявку на грантову програму Capacity Building in the field of Higher Education: Partnerships for transformation in higher education від ERASMUS+.

Серед бенефіціарів майбутнього проєкту — наші стратегічні партнери-однодумці Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, університети з Польщі, Кіпру, Чеської Республіки і Литви, а також низка педагогічних ЗВО України.

Злагоджена робота консорціуму на етапі концептуальних обговорень і підготовки заявки, які тривали понад рік, дала змогу створити інноваційну й актуальну проєктну пропозицію у сфері цифрових трансформацій. Міністерство освіти й науки надало мандат нашому проєкту, що підтверджує його затребуваність і відповідність пріоритетам розвитку вищої освіти в Україні.

Проєктна команда глибоко вдячна керівництву ТНПУ за підтримку і мотивацію у процесі підготовки заявки, а усім університетам-партнерам — за натхненну і продуктивну співпрацю.

Єврокомісія повідомить результати відбору у серпні 2022 року.

Провідний фахівець
відділу наукової роботи