Партнери ТНПУ в Задарському університеті (Хорватія) розпочали цикл актуальних лекцій  про Україну

Партнери ТНПУ
в Задарському університеті (Хорватія)
розпочали цикл
актуальних лекцій  про Україну

Події останніх тижнів викликали небувалий інтерес до України й українців по всьому світу. Дослідник Задарського університету Dr. Ante Bralić, який багато років співпрацює з історичним факультетом ТНПУ, повідомляє, що хорватські науковці провели кілька лекцій, присвячених темі України й українсько-російської війни.

Лекцію «Геополітичний контекст українсько-російської війни» читає Dr. Branimir Vukosav
Лекцію «Геополітичний контекст російсько-української війни» читає Dr. Branimir Vukosav

Друга лекція про Україну від викладача кафедри географії Задарського університету

Лекції зібрали повну залу слухачів

Ми надзвичайно вдячні Dr. Ante Bralić і хорватській спільноті за солідарність і прагнення дізнатися більше про воєнне і ціннісне протистояння українського народу з агресором. Розуміння України, її ключових цілей і цінностей подарує нашій державі ще більше союзників. Разом сильніші! Слава Україні!

Провідний фахівець відділу наукової роботи
Юлія Костюк