ЗМІ про нас. Кращі програмісти Південно-Західного регіону з’їхались в ТНПУ ім.В.Гнатюка


ЗМІ про нас


Кращі програмісти Південно-Західного регіону

 з’їхались в ТНПУ ім.В.Гнатюка


Більше ста майбутніх спеціалістів ІТ-сфери Південно-Західного регіону приїхали до Тернополя, аби позмагатися в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ІСРС, яка заразом є 1/4 фіналу першості світу АСМ-ICPC 2016.


Згідно до наказу МОН України №282 від 17.03.2016 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка став одним з п’яти вишів України, де проводили ІІ етап змагань з програмування. Участь у ньому взяли студентські та учнівські команди Південно-Західного регіону – Вінницької, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.


 «Цього року другий етап АСМ-ICPC проходитиме з 16 по 18 вересня. Сьогодні відбулося урочисте відкриття та пробне тестування, під час якого учасники мали можливість ознайомитись із апаратним та програмним забезпеченням олімпіади. Основний тур змагань проходитиме в суботу і триватиме 5 годин. Командам-учасницям буде запропоновано розв’язати 13 завдань різного ступеня складності, а вже в неділю відбудеться нагородження переможців чверть фіналу», – коментує завідувач кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка Надія Балик.


Сьогодні в університеті є всі необхідні умови для проведення заходів такого рівня. За словами Надії Балик, Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка є 40 комп’ютерних класів, обладнаних найсучаснішою технікою; лише на базі фізико-математичного факультету діє 6 комп’ютерних лабораторій, одна з яких – сучасна СМ лабораторія вбудованих систем на базі Arduino, LEGO, Raspberry Pi.


«Наша команда приїхала з Чернівців і ми сподіваємось представити її на найвищому рівні та вибороти призове місце. Для мене ця олімпіада в першу чергу челендж – певний виклик. Тут потрібно позмагатись, вирішити певні завдання. Вже встиг оцінити конкурсантів і можу сказати, що сьогодні в Тернополі зібралось багато потужних команд, тому конкуренція між нами буде доволі сильною, однак переконаний, що переможуть найкращі», – ділиться враженнями учасник олімпіади Олександр Герасимчук.


Тетяна Вітенько,
студентка гр.Жур-4

Освітній портал "Академія"


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси