Гостьова лекція доцента ТНПУ Барни О.В. для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка (ФОТО)

Гостьова лекція доцента ТНПУ Барни О.В.
для студентів Київського університету
імені Бориса Грінченка

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на запрошення канд.пед.наук Шкуренко О.В. провела гостьову лекцію для студентів спеціальності 013 Початкова освіта Педагогічного інституту Університету Грінченка в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформатична та технологічна освіта: основи STEAM освіти».

Мінімайcтерка створюємо Lego-об’єкт

Під час лекції студенти мали змогу:

• ознайомитися з варіативністю завдань в авторських підручниках «Інформатика» 2, 3, 4 класів;

• поспілкуватися щодо реалізації STEAM-проєктів у закладах загальної середньої освіти;

• попрацювати в мінімайстерці  з віртуальним редактором Lego Digital Designer.

Важливо, що студенти столичного вишу мали змогу познайомитись також із практикою реалізації проєктів в STEM-центрі ТНПУ
.

Реалізація STEAM-освіти в авторських підручниках Барни О.В.

Вдячні «смайлики»

Проєкт «Друге життя замків Тернопілля», який реалізований в університеті, в умовах нинішніх реалій може отримати «друге життя» в національному масштабі. Адже внаслідок військових дій агресора багато пам’яток нашої культурної спадщини якщо не пошкоджені, то зруйновані вщент. І відбудова їх у 3D моделях - це перший крок до їх реальної реконструкції та відбудови після нашої Перемоги. Тримаємо освітянський стрій! Працюємо разом заради майбутнього України!

Канд. пед.наук,
доцент Барна О.В.