МОН України про нас. На своєму місці: студенти ТНПУ власноруч створюють гектари маскувальних сіток
МОН України про нас

На своєму місці: студенти ТНПУ власноруч

створюють гектари маскувальних сіток

Від перших днів повномасштабної війни кожен намагається знайти власну зону впливу й якомога швидше наблизити перемогу України. Сьогодні розповідаємо про студентів і викладачів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали гектари маскувальних сіток нашим бійцям. Вони займаються цим від початку російсько-української війни та плетіння сіток можна назвати місцевою традицією ТНПУ імені В. Гнатюка.

«Задіяно весь історичний факультет, а студентська їдальня облаштована під локації для плетіння сіток. Від початку війни у 2014 році наші студенти сплели понад 12 тис. квадратних метрів, а за час повномасштабного вторгнення – понад 20 тис., які ми ми вже відправили багатьом військовим бригадам», – зазначив ректор ТНПУ імені В. Гнатюка Богдан Буяк.

mon.gov.ua