Весняно-польові роботи у 2022р. на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

Весняно-польові роботи у 2022р.

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

Війна змінила наш звичний ритм життя. Ми звикли щохвилини оновлювати стрічку новин, затишні оселі змінювати на холодні бомбосховища, а замість усмішок на наших обличчях часто з’являються сльози. Кожен з нас намагається робити все, що може – хтось волонтерить, хтось працює на інформаційному полі, жертвує на потреби армії, сортує, плете, сіє, лікує, будує чи навчає, кожен наближає Перемогу як може!

Незважаючи на всі проблеми, колективу хіміко-біологічного факультету ТНПУ вдалося швидко зрозуміти ситуацію, адаптуватися до неї і працювати. На дослідних ділянках агробіолабораторії факультету кипить робота. Викладачі і працівники кафедр ботаніки та зоології, загальної біології та методики навчання природничих дисциплін здійснили комплекс весняно-польових робіт.

З ранньої весни проводиться робота з прибирання території, обрізки саду, закриття вологи, розпушування і підживлення ґрунту; здійснено висів ярих зернових та зернобобових культур, закладено колекційні ділянки злакових, коренебульбоплодів та овочевих культур; впорядковано ділянки багаторічних квіткових та лікарських рослин, а також висіяно насіння однорічних квіткових рослин та закладено польові досліди тощо.

Сподіваємося на добрий урожай і віримо, що спільними зусиллями і малими кроками не тільки збережемо інтелектуальний потенціал України, а й примножимо його, виховаємо освічених, волелюбних, щиросердних, нескорених та мужніх українців.

Заст. декана з виховної роботи,

доц. Москалюк Н. В.