Студенти Української академії лідерства, що перебувають у ТНПУ, провели майстер-клас з виготовлення окопних свічок для школярів Тернополя (ФОТО)

Студенти Української академії лідерства,
що перебувають у ТНПУ,
провели майстер-клас
з виготовлення окопних свічок
для школярів Тернополя

У середу, 11 травня, у 32 аудиторії ТНПУ активісти розповіли школярам про важливість волонтерства та його напрямки в Тернополі. Крім того, учасники змогли почерпнути знання з методики створення окопних свічок із консервних бляшанок, картону та парафіну. Разом молодь виготовила десяток зразків, які будуть зігрівати наших бійців на передовій. Раніше такі свічки сато використовували у походах.

Вікторія Плисак розповідає ідею створення майстер-класу

Робочий процес створення свічок

Учасники майстер - класу з виробами

Запалена окопна свічка

Крім того, студенти Української академії лідерства започаткували проєкт «Об’єднані». Він пердбачає різнопланові заходи для внутрішньо-переміщених осіб та мешканців Тернополя. У рамках проєкту 19 травня відбудеться  безкоштовний майстер-клас з гончарства від Олеся Джигринюка.

Для участі потрібно зареєструватися за покликанням:

Ірина Гороховянко