ТНПУ на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Шляхи розвитку рухової активності молоді України»
ТНПУ на ІV Всеукраїнській
науково-практичній конференції
 «Шляхи розвитку рухової активності
молоді України»

12 травня 2022  року відбулась ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України», одним із співорганізаторів якої виступив факультет фізичного виховання (кафедра теоретичних основ і методики фізичного виховання) Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Учасники конференції

У конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, магістранти та студенти багатьох вищих та професійних навчальних закладів України.

Виступ студентки
Виступ студентки Рихель Вікторії

Студентка
IV курсу Рихель Вікторія виступила із доповіддю на тему: «Шляхи виховання інтересу школярів 5-9 класів до занять фізичними вправами».

Гулька О.В.