Студентка ТНПУ провела три онлайн-тренінги (ФОТО)

Студентка ТНПУ провела

три онлайн-тренінги

13 травня відбувся завершальний, третій за рахунком, онлайн-тренінг: «Лідери думок: Де шукати? Кого обрати? Як спілкуватися?» студентки ЖУР-4 та SMM-спеціалістки Софії Ковалко.

Онлайн-тренінг Як писати круті пости для Facebook і TelegramОнлайн-тренінг про співпрацю із лідерами думок

- Онлайн-тренінг Як писати круті пости для Facebook і Telegram
- Онлайн-тренінг про співпрацю із лідерами думок

Раніше спікерка провела ще два тренінги: “Як писати круті пости для Facebook і Telegram” і “Як охопити аудиторію у соцмережах без реклами”. Такі заняття проводилися у межах бакалаврської роботи “Алгоритм створення медіаконтенту в соціальних мережах та взаємодія з аудиторією”, керівницею якої є кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка Синоруб Галина Петрівна.

Учасники тренінгу виконують практичне завдання

Поради від SMM-спеціалістки Софії Ковалко

Попри необхідну теорію щодо написання крутих, сучасних текстів, розуміння потреб сучасної авдиторії, спікерка продемонструвала корисні  лайфхаки ефективної комунікації із блогерами та залучила слухачів до творчої роботи – створення медіаконтенту. Усі присутні ділилися позитивними враженнями від занять та відмітили належну підготовку і професійність Софії Ковалко.

Сучасна медіа-індустрія вимагає добре підготовлених спеціалістів задля злагодженої та коректної роботи авторитетних компаній. Подібні тренінги дають можливість зрозуміти  особливості створення медіаконтенту відповідно до професійних та етичних стандартів журналістики із урахуванням  запитів авдиторії.

Студент ЖУР-4

Цуп Андрій