ТНПУ вітає з ювілеєм! (ФОТО)

ТНПУ вітає з ювілеєм!

14 травня свій ювілейний день народження святкує кандидат медичних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації і безпеки життєдіяльності факультету фізичного виховання Вакуленко Людмила Олексіївна.

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Вакуленко Людмила Олексіївна!

У цей радісний день від усього серця бажаємо міцного здоровя, невичерпної енергії, щоб удача, щастя, увага друзів, студентів, багаточисленних випускників, вдячних пацієнтів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Нехай джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча енергія будуть прикладом
для багатьох Ваших учнів!

Нехай у Вас завжди буде відмінний настрій, дні будуть сповнені приємними моментами та яскравими емоціями
!

Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце
!

До вітань кафедри та факультету долучається уся академічна спільнота ТНПУ! Дякуємо за Вашу працю, за наполегливість і небайдужість, бажаємо усіх земних щедрот! Благополуччя і здоров'я на довгі щасливі літа!

квіти