Центр ТНПУ відкрито в провінції Ляонін (Китайська Народна Республіка)

Центр ТНПУ відкрито в провінції Ляонін

(Китайська Народна Республіка)

27 травня відбулась зустріч керівництва і представників міжнародного відділу ТНПУ з китайськими партнерами – представниками компаній The Belt And Road International Study Center Limited та Nanjing Jiangnan Silk Road Communication Co., LTD.

Під час зустрічі учасники обговорили результати співробітництва, яке розпочалось у 2019 році, коли було підписано договори про співпрацю між нашим університетом і китайськими компаніями.  Основними здобутками співробітництва стало зокрема відкриття освітнього центру підготовки спеціалістів в сфері освіти та центру спільної підготовки аспірантів в ТНПУ.

Представники партнерської організації в Китаї.
Представники партнерської організації в Китаї

Вітальне слово ректора ТНПУ

Відкриття Центру ТНПУ в провінції Ляонін

Сьогодні ж було відкрито новий центр – представництво ТНПУ в провінції Ляонін. Основним завданням Центру буде промоція ТНПУ серед китайських студентів і набір студентів з Китаю для подальшого навчання в нашому університеті.