На онлайн-конференції трудового колективу ТНПУ

Володимир  Брославський представив

звіт про виконання Антикорупційної програми

університету за 2021 рік

17 грудня 2021 року в онлайн-режимі із застосуванням платформи Zoom відбулась конференція трудового колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

На онлайн-конференції уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції  Володимир  Брославський представив  звіт про виконання Антикорупційної програми
ТНПУ за 2021 рік та інформував про досягнення, стан виконання запланованих антикорупційних заходів.

Він відзначив, що станом на сьогодні ТНПУ забезпечує розробку та вжиття заходів, які є необхідними та достатніми для запобігання, виявлення і протидії корупції у своїй діяльності. Зокрема, впродовж 2021 р. уповноваженою особою було організовано навчання з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства для працівників та студентів університету.

Працівникам та студентам університету також надаються індивідуальні роз`яснення та консультації з питань дотримання антикорупційного законодавства та е-декларування.
Учасники конференції затвердили звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції обговорили антикорупційну стратегію на наступний рік та затвердили Антикорупційну програму ТНПУ на 2022 рік.

Пресслужба ТНПУ