Питання якості освіти – завжди на часі:  зустріч бакалаврів-аналітиків з викладачами кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ (ФОТО)

Питання якості освіти – завжди на часі:

зустріч бакалаврів-аналітиків з викладачами

кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

21.06.2022 відбулась уже традиційна зустріч студентів усіх курсів бакалаврату освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія» з Гарантом освітньої програми, доцентом кафедри філософії та суспільних наук Морською Н.Л., членами робочої групи ОП,  доцентами   кафедри   Поперечною Г.А. та Литвин Л.М., завідувачем випускової кафедри, доцентом Григоруком А.А. та викладачами кафедри філософії та суспільних наук, які забезпечують реалізацію ОП.

Традиційна тематика обговорення: питання якості освіти в сучасних умовах реалізації освітньо-професійної програми «Аналітика суспільних процесів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Обговорення питань під час зустрічі

Аналіз проблем навчального процесу

Студенти під час зустрічі

На зустрічі обговорили проблеми, які виникають в студентів у процесі дистанційного навчання в період воєнного стану, а також перспективи подальшого очного навчання. Гарант ОП Морська Н.Л. наголосила на важливості постійної підтримки якості усіх ланок освітнього процесу, незважаючи на об’єктивні суспільні обставини. Завідувач кафедри Григорук А.А. акцентував на питаннях якісної організації навчального процесу у період війни і проблемі особистої безпеки студентів під час повітряних тривог як у стінах університету, так і в різних інших ситуаціях.

Студенти обговорюють перспективи очного навчання

Багато уваги приділили питанням наукової роботи студентів, зокрема питанням підготовки курсових та бакалаврських робіт, а також обговорили специфіку неформальної освіти та різні навчальні можливості, які відкриваються для українських студентів у міжнародному освітньому просторі.

На зустрічі обрано студентську раду інформаційно-аналітичної платформи «Фокус», яка діє в межах Науково-дослідного центру аналітики суспільної та гуманітарної сфери при кафедрі філософії та суспільних наук, до якої ввійшли Патра Анна – староста третього курсу, Ревак Юлія – старості четвертого курсу та Литвин Соломія – староста першого курсу. Намітили перспективи розвитку аналітично-інформаційної платформи «Фокус» та визначили завдання на найближчу перспективу.

Здобувачі ОП Аналітика суспільних процесів

Якісна освіта сьогодні – це наша відповідь ворогам і вклад у омріяну ПЕРЕМОГУ!

Доцент Морська Н.Л.