Свято  «ДАРИ ОСЕНІ» на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка 02.10.2015

Свято  «ДАРИ ОСЕНІ»

на хіміко-біологічному факультеті 

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Протягом тижня в ТНПУ тривало щорічне традиційне для хіміко-біологічного факультету свято «Дари осені» за результатами навчально-польових практик на ділянці агробіологічної лабораторії. Дійство було організоване за ініціативи та з допомогою викладачів кафедр загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, а також ботаніки та зоології. Безспосередню участь у проведенні свята брали студенти 3-го курсу, які вивчають курс «Еколого-натуралістична діяльність школярів». Вони спільними зусиллями вміло поєднали всі «кольори» чарівниці-осені та передали цей різнобарвний і чаруючий настрій усім гостям та присутнім.Проведення свята відбувалось за програмою, яка включала:

- виготовлення та представлення квіткових та фруктово-овочевих композицій студентами 2-5 курсів;

- святкову частину «Екологічна мода» – показ аксесуарів та прикрас з природних матеріалів, яка проходила при повному аншлазі та підкорила серця глядачів різноманітністю та щедрістю осінніх дарів;

- організацію благодійного ярмарку «Велике починається з малого», де присутні могли поласувати соковитими фруктами, оригінальними овочевими салатами, духмяною випічкою та смачним узваром.

  

Свято вдалось на славу, всі отримали неабияке задоволення та заряд позитивних емоцій від участі в цьому заході.

Отримані на благодійному ярмарку кошти будуть передані для потреб працівників та студентів університету, які перебувають у зоні проведення АТО.


Студенти 3-го курсу
хіміко-біологічного факультету
Мар’яна Пантелеймін, Лідія Онуфрійчук


 


Дата:  02.10.2015 10:06:00

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси