Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ – співорганізатор «Школи викладацької майстерності» (спільно з UFV за підтримки USAID)
Центр професійного розвитку
та лідерства ТНПУ – співорганізатор
«Школи викладацької майстерності»
(спільно з UFV за підтримки USAID)

Ukrainian Food Valley (UFV) у співпраці із Центром професійного розвитку та лідерства (Teaching Excellence) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розробили та провели «Школу викладацької майстерності» (Школа) за фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку, що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл.

Авторами навчального курсу виступили:
- Олена Гузар, директорка Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім.В.Гнатюка;
- Наталія Гордійчук, голова UFV, засновниця компаній «Агрітема», «Агрібактер», співзасновниця Sustainable Strategies Institute (SSI);
- Марина Маслова, членкиня Ради UFV, керуюча партнерка консалтингової компанії «UFV Consulting», співзасновниця Sustainable Strategies Institute (SSI).
Навчальний курс Школи тривав 2 тижні, складався із 7 навчальних модулів, практичної частини із написання та викладання бізнес-кейсів та захисту силабусів авторських курсів для МВА-програм.

Метою Школи є :
- підвищення обізнаності представників аграрних ВНЗ про передові методики викладання бізнес-курсів для підприємців та управлінців;
- отримання системних підходів та методик написання та викладання бізнес-кейсів
- створення єдиного стандарту викладання на управлінських програмах від UFV.

Випускниками Школи стали 13 провідних викладачів-агро ВНЗ, із якими UFV підписала Меморандуми про співпрацю влітку 2021 р. Викладачі пройшли конкурсний відбір та отримали стипендії від UFV на навчання за програмою міні-МВА та у Школі, а саме:
- Львівський національний університет природокористування – Юлія Голячук, Ганна Корпіта та Богдан Кректун;
- Сумський національний аграрний університет –Альвіна Орєхова та Аліна Бричко ;
- Полтавський державний аграрний університет – Юлія Самойленко та Наталія Дем’яненко;
- Поліський Національний Університет – Наталія Куцмус та Микола Кравчук;
- Державний біотехнологічний університет (м. Харків) – Світлана Лиманська;
- Одеський державний аграрний університет – Юрій Савчук;
- Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного – Вікторія Скиба та Олена Тітова.

Організатори та учасники «Школи викладацької майстерності»

Наступним кроком UFV буде запуск Школи викладацької майстерності для викладачів усіх ВНЗ України, незалежно від спеціалізації!

Ukrainian Food Valley