Нова стипендіальна програма NCN для українських студентів і науковців-початківців
Нова стипендіальна програма NCN

для українських студентів і

науковців-початківців

Національний науковий центр (Республіка Польща) заохочує студентів і молодих вчених з України брати участь у новій стипендіальній програмі.

Метою програми є надання фінансової підтримки студентам/науковцям шляхом надання їм можливості продовжувати навчання, вести роботу над магістерською чи докторською дисертацією чи здійснювати будь-яку іншу форму навчання в польських наукових установах. Програма фінансується Фондом двосторонніх відносин у рамках програми фундаментальних досліджень, оператором якої в 3-й редакції норвезьких фондів та фондів ЄЕЗ на 2014-2021 рр. є Національний науковий центр.

Дедлайн подачі заявок – 26 серпня 2022 року. В обґрунтованих випадках він може бути продовжений до 3 місяців.

Детальна інформація та умови конкурсу за покликанням тут

Відділ наукової роботи