Відбулось навчання членів приймальної комісії ТНПУ з питань дотримання антикорупційного законодавства під час вступної кампанії
Відбулось навчання членів

приймальної комісії ТНПУ

з питань дотримання антикорупційного

законодавства під час вступної кампанії

27 липня 2022 року в.о.уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Надія Раківська провела навчання членів приймальної комісії університету з питань дотримання антикорупційного законодавства під час вступної кампанії.

Надія Раківська -  уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції ТНПУ
Надія Раківська -  в.о.  уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції ТНПУ

Присутні обговорили особливості роботи уповноваженого під час реалізації процесів вступної кампанії та шляхи мінімізації корупційних ризиків.

Також Надія Василівна наголосила про наявність різних каналів інформування про правопорушення, які є доступними  на офіційному сайті університету, графік особистого прийому для надання консультацій щодо можливого порушення прав абітурієнтів, роз'яснила процедуру здійснення перевірки повідомлень про можливі порушення вступної кампанії тощо.

Навчання членів приймальної комісії ТНПУ
Навчання членів приймальної комісії ТНПУ з питань дотримання антикорупційного законодавства під час вступної кампанії-2022

"Знання та дотримання кожного з нас законодавства України, Антикорупційної програми ТНПУ, Кодексу честі ТНПУ значно мінімізує корупційні ризики цьогорічної вступної кампанії. Будьмо доброчесними, як ніколи ще до цього, бо в наших руках якість вищої освіти в Україні" - зазначила Надія Раківська.

Пресслужба ТНПУ