ЗМІ про нас. ФК «Тернопіль-Педуніверситет» стартує у студентській лізі

ЗМІ про нас


 ФК «Тернопіль-Педуніверситет»
 стартує у студентській лізіДіючий студентський чемпіон України 4 жовтня розпочинає новий футбольний сезон. Того дня тернопільські студенти в конференції «Захід» гратимуть у Івано-Франківську проти дебютанта турніру команди «Ураган-ПНУ», яка представляє Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника.


Базовими командами студентського колективу з Тернополя стали ФК «Тернопіль», ФК «Чортків-Педуніверситет» та «ДСО-Поділля» (Тернопільський район).


Керівництво педагогічного університету звернулося до ФК «Тернопіль», щоб надати для ФК «Тернопіль-Педуніверситет» наших студентів, які виступають у клубі першої ліги. Дякуючи начальнику управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Миколі Крутю, нам відпустили двох футболістів – Юрія Соколовського та Тараса Гром’яка. Ми розуміємо, яка важка ситуація в ФК «Тернопіль», і те, що Ігор Курило та Тарас Кривий травмовані, тому раді за те, що хоча б двох гравців нам дозволи залучити на матч студентської ліги. 


Сподіваюся, з їхнім досвідом гри у першій лізі, вони допоможуть нашій команді в Івано-Франківську. Натомість незрозуміла позиція з теребовлянською «Нивою», яка не відпустила двох студентів факультету фізичного виховання ТНПУ – Андрія Бойчука, який навчається у нас на V-му курсі і студентського чемпіона України Тарас Мороза, яким керівництво вузу в навчанні постійно йде на зустріч, – відзначив начальник команди ФК «Тернопіль-Педуніверситет» Ярослав Боднар.

Загалом на дебютний поєдинок студентської ліги викликані такі футболісти: Іван Мельник (захищає кольори аматорської команди з Чехії), Юрій Заставецький, Іван і Микола Когути, Володимир Павлишен, Андрій Засєдко, Іван Тарабалка (всі – ФК «Чортків-Педуніверситет»), Валентин Білик, Ігор Гатала, Богдан Скибіцький (усі – «ДСО-Поділля»), Тарас Гром’як та Юрій Соколовський (обоє – ФК «Тернопіль»), Святослав Стародубцев, Ростислав Радкевич (обоє – «Авангард» Жидачів), Андрій Когут («Нива» Бережани).

У новому футбольному сезону побажаємо ФК «Тернопіль-Педуніверситет» нових перемог, гідно представники Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка у студентській лізі та стати достойними продовжувачами перемог своїх попередників.  

 Тижневик "Номер один"До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси