ТНПУ оголошує додатковий набір на навчання для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Університетська спільнота #ТНПУ продовжує працювати для забезпечення права на освіту кожного українця та українки.

Звертаємо Вашу увагу, що з 19 до 21 вересня буде оголошено додатковий набір на бакалаврат на вакантні місця ліцензованого обсягу за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Заяви подаються онлайн через електронний кабінет вступника, інструкція щодо роботи з подачі електронних заяв доступна за посиланням.

Якщо ж у Вас виникнуть труднощі чи ви хочете бути впевнені у правильності своїх дій, тоді фахівці консультаційного центру при приймальній комісії з радістю допоможуть Вам.

Також нагадуємо, що цьогоріч можна вступати без результатів ЗНО/НМТ за результатами розгляду мотиваційних листів.

Вимоги до мотиваційних листів доступні за посиланням.

Увесь перелік освітніх програм та спеціальностей за якими буде оголошено додатковий набір тут: https://tnpu.edu.ua/abiturient/pdf/2022/dodatok_2.pdf

Тому не втрачайте своєї можливості стати студентом #ТНПУ ще цього року, подавайте заяви та творіть своє майбутнє уже сьогодні.

З усіх питань додаткового набору у бакалаврат запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію приймальної комісії #ТНПУ:
Тел. (098) 416-65-93 + viber
Тел. (063) 952-00-05