Кафедра географії України і туризму ТНПУ запрошує на науково-практичний семінар з нагоди Всесвітнього Дня туризму
Кафедра географії України і туризму ТНПУ

запрошує на науково-практичний семінар

з нагоди Всесвітнього Дня туризму

Шановні колеги!

Кафедра географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка запрошує вас на науково-практичний семінар з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму!

Семінар відбудеться
29 вересня 2022 р. з 14:00 до 17:00 год онлайн на платформі Zoom

(ідентифікатор конференції: 9954608556; пароль: 290922)

У програмі

Представлення учасників семінару

Вітальне слово

Виступи з доповідями:

• Андрій Лесіцький (Тернопільський обласний краєзнавчий музей, старший науковий співробітник) «Життєвий і творчий шлях Соломії Крушельницької».

• Іван Дудич (Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові, науковий співробітник) «Соломія Крушельницька – «Джоконда» оперної сцени».

• Роксоляна Гавалюк (Львівський музичний фаховий коледж імені Станіслава Людкевича; методистка, викладачка вищої категорії, наукова консультантка міжнародного музичного фестивалю LvivMozArt) «Моцартівські локації в Галичині з позицій краєзнавчого і туристичного потенціалу»

Інформація про практичні можливості відвідання туристичних локацій і заповнення реєстраційної форми

Підведення підсумків

Модераторка заходу: Тетяна Божук, завідувачка кафедри географії України і туризму, докторка географічних наук, професорка.

Кафедра географії України і туризму