Зустріч ректора з магістрантами ТНПУ спеціальності 073 Менеджмент

Зустріч ректора з магістрантами ТНПУ

спеціальності 073 Менеджмент

21 вересня ректор, професор Богдан Богданович Буяк зустрівся з магістрами спеціальності 073 Менеджмент, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом».

Під час зустрічі ректор розповів про інструменти, які дозволяють досягти успіху кожній організації. Зокрема розповів, як різні бренди сприяють зростанню іміджу університету серед абітурієнтів. Надзвичайне захоплення викликали у магістрантів те, що в університеті студенти навчаються за 178 програмами.

Учасники зустрічі з ректором.
Учасники зустрічі з ректором

Про найновіші освітні програми ректор розповів детальніше, зокрема усіх зацікавили такі освітні програми, як «Digital-аналітика»; «Інженерія ігрових проектів», «Комп’ютерна математика», «Психологія бізнесу та управління», «Біотехнологія та біоінженерія», «Біологія та здоров’я людини, нутриціологія» тощо.

Професор Богдан Буяк підкреслив, що відкриття нових програм не тільки приваблю нових абітурієнтів, але й демонструють той факт, що університет враховує сучасні цивілізаційні виклики і будує імідж сучасного українського університету.

Серед магістрантів є діючі керівники закладів освіти,  юрист, педагоги з Тернополя та один педагог з м.Києва. Тому після детального повідомлення ректора розпочалась дискусія. Магістранти задавали питання, що пов’язані з управлінням університетом.

Серед питань, які задавали магістранти, були такі:
Який стиль управління є переважаючий в управлінні університетом?
Яким чином здійснюється контроль?
Які характеристики особистості враховуються під час прийняття на роботу нових людей?
Де будуть працювати спеціалісти ОП «Психологія конфлікту та практична медіація»? та інші.

Магістрантка Туровська Ірина, директор Рівненського фахового медичного коледжу, подякувала від імені колег Рівненської медичної академії за можливість проходити курси підвищення кваліфікації при педагогічному університеті, адже вже три роки підряд керівники структурних підрозділів медичних закладів Рівненщини збагачують свої професійні знання у Центрі післядипломної освіти, яким керує професор Калаур Світлана Миколаївна.

Магістрантка Василенко Галина, директор Центру професійного розвитку Березовицької ОТГ, звернула увагу на те, що сьогодні у закладах загальної середньої освіти бракує педагогів, які б могли викладати інтегровані курси. І тому цікавою є програма «Природничі науки», яка дозволить випускникам читати відразу 6 навчальних дисциплін. Також магістрантка підкреслила, що дуже важливо, що університет готує вчителів фізики за інтегрованими спеціальностями, адже вчителів фізики катастрофічно бракує не тільки в нашій області, але й в Україні.

Магістранти висловили щиру подяку ректору за цікаву розмову і підтвердили, що, можливо, ще виберуть якусь освітньо-професійну програму для подальшого навчання.

Богдан Богданович Буяк побажав магістрантам і здоров’я для успішного завершення магістратури та миру усій Україні.

О.Боднар