Викладачі ТНПУ підвищили кваліфікацію  в Польській Республіці  і навчатимуть студентів гри у рінго (ФОТО)

Викладачі ТНПУ підвищили кваліфікацію

в Польській Республіці

і навчатимуть студентів гри у рінго

Викладачі кафедри фізичного виховання доц.Лаврін Галина та Осіп Наталія пройшли підвищення кваліфікації на XXI Memoriał Włodzimierz Strzyżewskiego w Ringo.

Польською федерацію рінго було організоване навчання для наших спеціалістів. Адже зміни у навчальній програмі з фізичної культури в НУШ передбачають можливість впровадження у навчальних процес 60 варіативних модулів. Одним із таких модулів є відома у Польщі гра Рінго. Тому ці співдружні навчання були саме на часі.

Разом із керівництвом польської федерації рінго Mariusz Wangryn та Krystyna Anioł Strzyżewska

Практичні навчання із гри РІНГО
Практичні навчання із гри рінго

Mariusz Wangryn подарував кільця для ТНПУ.
Mariusz Wangryn
 подарував для студентів Тернопільського національного університету ім.В.Гнатюка кільця для гри рінго

Після освоєння теоретичних знань та набуття практичних вмінь викладачі спробували свої сили у міжнародному турнірі, де учасниками були досвідченні гравці рінго із Польщі, Литви, Чехії, Білорусії та Німеччини. Нагородив учасників з України особисто всесвітньо відомий фахівець у галузі спорту та науки, професор Włodzimierz Starosta.

Нагородження учасників змагань із РІНГО
Нагородження учасників змагань із рінго

Разом із президентом федерації рінго Włodzimierz Starosta

Дякуємо польській федерації рінго за співпрацю!

Студенти ТНПУ, ви будете одними з перших в Україні, які вивчатимуть рінго!

Галина Лаврін