Професор ТНПУ – переможниця Всеукраїнського конкурсу  «Молодий вчений» (ФОТО)

Професор ТНПУ – переможниця

Всеукраїнського конкурсу

«Молодий вчений»

У Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» перемогу у номінації «Наукова та науково-популярна книга (від 1 до 3-х співавторів)»  здобула професор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, завідувачка кафедри географії та методики її навчання – Леся Заставецька.

Номінантка подала на розгляд журі книгу «Географія: підручник для 8 класу закладів середньої загальної освіти» (співавт. Бойко В., Дітчук І.). За результатами оцінки журі та всеукраїнського голосування проф. Заставецька Л. здобула перемогу за абсолютною більшістю голосів.

Перемога у номінації

Нагородження лауреатів конкурсу відбулось 15 жовтня 2022 р. в Київському Будинку вчених НАН України. Нагороди і відзнаки отримали сто молодих вчених, які представили сучасну українську науку у різних номінаціях.

Процедура нагородження

Пам'ятні відзнаки для переможців

Всеукраїнський конкурс «Молодий вчений року» проводиться щорічно, започаткований Радою Молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Основна місія конкурсу - публічно визнати та відзначити інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал та творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань, сферах діяльності та які внесли помітний внесок у наукові дослідження та науку.

К.г.н., викладач кафедри географії
 та методики її навчання