Історики  ТНПУ ім.В.Гнатюка активно підтримують   захисників ВітчизниІсторики  ТНПУ ім.В.Гнатюка активно підтримують

 захисників Вітчизни 


В умовах продовження АТО і складної ситуації, яка склалася на сході нашої країни, особливо активними і свідомими патріотами, які підтримують Збройні Сили України є студенти і викладачі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Це цілком закономірне і свідоме явище, позаяк на історичному факультету значну увагу приділяють патріотичному вихованню студентів, вчать любові і поваги до рідної землі, захисту її цілісності і незалежності в умовах окупації з боку Росії.

Співпраця студентсько-викладацького колективу проявляється у забезпеченні 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується в м. Львові, маскувальними сітками, виготовленими студентами факультету.

Саме забезпечення маскувальними сітками підрозділів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади не є випадковим, оскільки завідувач кафедри стародавньої та середньовічної історії, доктор історичних наук, професор Зуляк І. С., проходив службу в цьому елітному підрозділі Збройних Сил України. Власне, в маскувальних сітках була найбільша потреба на передовій.

Варто зазначити, що доцент Оксана Василівна Ятищук особисто налагодила серйозну роботу серед студентів історичного факультету із в’язання теплих домашніх шкарпеток, які зігрівали наших бійців в АТО. А доцент, Володимир Миронович Кіцак, координував процес виготовлення маскувальних сіток. Згадувані викладачі відзначені грамотами командування 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Співпраця з командуванням 80-ї окремої десантно-штурмової бригади продовжується й надалі. Власне у посильній підтримці Збройних Сил України ми виховуємо, не лише свідомих студентів-патріотів, але й майбутніх педагогів, які у своїй учительській праці втілюватимуть ці ідеали на практиці.


 

Зустріч з командуванням 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в м. Львові, зліва направо:
Кіцак В.М. – кандидат історичних наук, доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії,
Радик В. – підполковник, заступник командира бригади по роботі з особовим складом,
Шворак В.М. – полковник, командир бригади,
Зуляк І.С. – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри стародавньої та середньовічної історії,
Ткаченко О.М. – майор, командир батальйону управління.


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси