ТНПУ – учасник інформаційної сесії ініціативи Twinning (ФОТО)

ТНПУ – учасник інформаційної сесії

ініціативи Twinning

28 жовтня 2022 року відбулась перша інформаційна сесія ініціативи Twinning. Це була зустріч, організована Cormack Consultancy Group, якій і належить ідея із Twinning – співпраця між українськими та британськими університетами.

Реалізація ідеї почалась дуже швидко після повномасштабного вторгнення в Україну, наш університет став одним із 77 з України, якому вдалось знайти партнера в Великобританії в рамках цієї ініціативи. Зустріч минулого тижня показала перші результати, а також плани в рамках Twinning.

Першим вітальне слово виголосив п. Олег Шаров, який підкреслив пріоритетність Twinning для Міністерства освіти та науки України, п. Ольга Будник від Фонду президента розповіла про стратегічні можливості, а також запросила на конференцію, що відбудеться 3.11.2022. під назвою «Ukrainian studies go global».

Вітальне слово п. Олега Шарова

Представники деяких ЗВО (зокрема Сумського державного університету, Херсонського державного університету, що тимчасово переміщений до Івано-Франківська) розповіли про виклики, з якими їм довелось зіткнутись та підтримку, що вони отримали від британських колег.

Слово представників Херсонського державного університету

Виступи учасників

На віртуальному майданчику для обміну були присутні більше 60 освітян з українського боку. ТНПУ представляла Романа Мисула, начальник відділу міжнародних зв'язків.

Нагадаємо, що в рамках цієї ініціативи вже кілька місяців працівники ТНПУ мають можливість вивчати англійську мову із носіями мови – представниками університету-партнера з м.Вустер. Бібліотека, а також кафедра спеціальної та інклюзивної освіти вже знайшли взаємні інтереси.

Запрошуємо до нових ініціатив в рамках даного партнерства.

Подібні майданчики для обміну плануються проводитись Cormack Consultancy Group і надалі.