Цикл лекцій професора германістики Геттінгенського університету на факультеті іноземних мов ТНПУ  (ФОТО)

Цикл лекцій професора германістики

Геттінгенського університету

на факультеті іноземних мов ТНПУ

25-го жовтня та 3-го листопада 2022 року для студентів та магістрантів німецького відділення при кафедрі німецької філології та методики навчання німецької мови ТНПУ в онлайн-форматі проведено цикл лекцій на тему «Мова і політика» професора германістики Геттінгенського університету Альберта Буша.

З позицій лінгвістичного аналізу висвітлено, як диктаторські режими у всі часи вдаються до мови як зброї пропаганди та лицемірного виправдання своїх злочинів у загарбницьких війнах. Лекційну тематику професор Буш майстерно поєднував з сьогоденням. Тому не залишилась осторонь й війна в Україні.

Студенти поринули у світ пізнання мовних стратегій, про які  детально розповідає професор Буш
Студенти поринули у світ пізнання мовних стратегій, про які  детально розповідає професор Буш

Розгляд мовних стратегій у медійному просторі

Висвітлення тематики щодо стратегії оперування словами у політиці

Не оминути  й агресора з його риторикою у контексті лекційної теми
Не оминути  й агресора з його риторикою у контексті лекційної теми

Наш гість повинен був часто відповідати на питання щодо особливостей ганебної риторики Кремля та його посіпаків-пропагандистів у жахливій війні проти нашої держави.

Подібні лекції з професорами Німеччини мотивують студентів до вивчення німецької мови та до пізнання мовознавчих глибин у царині германістики.

Доктор філологічних наук,
професор кафедри німецької філології
та методики навчання німецької мови
Дребет Віктор Васильович