Керівниця Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ Олена Гузар виступила під час Освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей (ФОТО)

Керівниця Центру професійного розвитку
 та лідерства ТНПУ
 Олена Гузар виступила
під час Освітнього трансфер-містечка
інноваційних можливостей

16–17 листопада відбулося Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей – 2022 «Innovative evaluation. Наративи сучасного освітнього простору: інструменти, засоби, механізми», розробником якого є Галина Іванівна Литвинюк, директор ТКМЦНОІМ. Захід організований за підтримки Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

У межах діяльнісно-прогностичної локації із доповіддю на тему «Лінгвістика результату діяльності як домінанта якості освітнього процесу» для керівників закладів освіти (ЗДО, ЗЗСО, ЗПО, ЗПТО) виступила к.ф.н., керівниця Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім.В.Гнатюка Олена Гузар. Спікерка спонукала до усвідомлення власного потенціалу лідера, домінантних рис особистості для роботодавців, питань комунікації, довіри та стратегії дій у часи невизначеності.

Початок виступу О.Гузар

Про комунікацію як переконання

Обговорення актуальних аспектів доповіді.
Обговорення актуальних аспектів доповіді

Дякуємо Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу за відмінну організацію освітнього заходу, а його учасникам – за продуктивну роботу.

Андріана Шишак