Про війну, етику та журналістські стандарти  говорили у Тернополі


Про війну, етику 

та журналістські стандарти 

говорили у Тернополі


Академія української преси у рамках серії семінарів із "Стандартів журналістики в умовах конфліктів" об’єднала навколо актуальної теми медійників із різних областей України. До обговорення важливих проблем у сфері журналістики долучились  викладачі та магістри  кафедри журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

 
Прог
рама семінару передбачала розставлення акцентів щодо широкого  переліку питань, зокрема: завдання медіа на війні, джерела інформації  та методи  збору у період воєнного конфлікту, етичні та психологічні особливості роботи медійників у небезпечній зоні.
   
   
Лекторами заходу стали відомі медіапостаті: Валерій Іванов, професор, президент Академії української преси; Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики,
засновник газети «Дзеркало тижня»; Пьотр Андрусечко, польський журналіст. Останній бере активну участь у висвітленні бойових дій в Україні та неодноразово перебував у зоні воєнного конфлікту.  Польський журналіст поділився власним досвідом щодо інформування суспільства про конфлікт на сході України, проілюстрував сказане відеоматеріалами.

  
Лектори темою н
е обмежились, цікаві міркування щодо якості роботи українських медіа також мали місце на заході.  Валерій Іванов наголосив, що журналісти повинні перевіряти інформацію та не займатись пропагандою, у тому числі патріотичною. Лише тоді, зауважив професор, аудиторія зможе довіряти ЗМІ.

 
Варто зазначити, що семінар проходить за підтримки
Фонду Фрідріха Науманна та  Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проекту є підвищення рівня кваліфікації українських журналістів. Триватиме він три роки і планує залучити медійників із різних регіонів України.


Ірина Пискур


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси