Ukrainian Global Faculty — лекції найкращих світових науковців і підприємців для студентів і викладачів ТНПУ (ФОТО)
Ukrainian Global Faculty лекції найкращих

світових науковців і підприємців

для студентів і викладачів ТНПУ

ТНПУ став партнером освітнього проєкту Ukrainian Global Faculty (UGF), який реалізовує благодійний фонд «Кі Фанд» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Закликаємо здобувачів і працівників ТНПУ реєструватися на платформі проєкту і долучатися до проведення онлайн-лекцій і воркшопів експертами світового рівня.

Лекції провідних науковців, фахівців і топ-підприємців для студентів, викладачів ЗВО України й усіх зацікавлених осіб сприятимуть поширенню знань, необхідних для відповідей на сучасні виклики і майбутньої повоєнної відбудови України. Переваги проєкту:

• 100% онлайн формат;

• доступ до архіву лекцій 24/7;

• контент англійською з синхронним перекладом на українську;

• широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;

• спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;

• можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;

• сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);

• безкоштовний доступ для всіх учасників.

Анонс лекції Dr. Whitehead

У четвер, 24 листопада, о 16:00 відбулася перша онлайн-лекція професора Корнелльського університету Charles K. Whitehead "Basic of Capital Structure and Corporate Governance".

Анонс лекції Dr. Whitehead

Як студентам/аспірантам/викладачам взяти участь в UGF?

Зареєструйтесь на https://ugf.academy/, натиснувши For Participants: SIGN IN.

Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. По мірі формування груп слухачів викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.

Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англійську чи українську). Ставте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.

Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).

Слідкуйте за новинами на сайті ugf.academy та телеграм каналі t.me/UkraineGlobalFaculty, де будуть повідомляти про нові лекції та контриб’юторів.

Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).

Про наступні лекції ми також будемо повідомляти на сайті ТНПУ.

Відділ наукової роботи