У ТНПУ триває імплементація проєкту Британської ради «PRESETT project New Generation School Teacher” (ФОТО)

У ТНПУ триває імплементація проєкту

Британської ради

«PRESETT project

New Generation School Teacher”

На кафедрі англійської філології та методики навчання англійської мови триває імплементація проекту Британської ради «PRESETT project New Generation School Teacher”.

У цьому семестрі викладачі кафедри Задорожна І.П., Бабій Л.Б., Дацків О.М., Дячук Н.М., Кондратьєва Т.Б., Серняк О.М., Шепітчак  В.А. та Нацюк М.Б. працюють зі студентами з 2 по 4 курс, впроваджуючи новітні підходи до викладання методики навчання іноземної мови. Заняття відбуваються у форматі інтерактивних майстер-класів, на яких активно застосовується студенто центроване навчання та навчальна автономія.

До вашої уваги фото

Підготовка проєктів та групові завдання – звична практика у рамках цього курсу. Процес навчання захоплюючий, цікавий, а головне – продуктивний і для студентів, і для викладачів. У режимі онлайн активно використовуються цифрові інструменти, такі як Padlet, Canva, Lino, Word Wall, Google forms, Google doc та інші. Студенти виконують групові завдання у зум-кімнатах. Особливо цікавими є завдання міні-уроки, коли студенти мають змогу спробувати себе у ролі вчителя перед своїми колегами, а відтак підготуватися до педагогічної практики та майбутньої професії.

Наталія Левчук