Запрошуємо студентів, аспірантів  та викладачів ТНПУ  на нову лекцію Ukraine Global Faculty
Запрошуємо студентів, аспірантів

та викладачів ТНПУ

на нову лекцію
Ukraine Global Faculty

Відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію Ukraine Global Faculty:
Erik Reinert «How economic activities differ: international trade as a source of underdevelopment» (Як відрізняється економічна активність: міжнародна торгівля як джерело нерозвиненості), яка відбудеться 8 грудня 2022 року о 17.00.

Щоб прослухати лекцію:

1.      Зареєструйся на лекцію у твоєму кабінеті в UGF. Якщо ти ще не створив його –реєструйся на платформі UGF.

2.       У визначену дату та час заходь у свій кабінет UGF і натискай на сторінці лекції «Link to zoom session»

3.       Ти зможеш слухати лекцію англійською або в українському синхронному перекладі. Під час лекції натискай «Interpretation» та обирай мову.

4.       Ти зможеш поставити запитання лектору в чаті під час лекції (англійською мовою). Після виступу, він обере найцікавіші питання та відповість на них.

5.       Якщо не вийшло відвідати лекцію у форматі “live” під час її проведення, дивись її в записі, обравши у своєму кабінеті UGF на сторінці цієї лекції «Recorded video».

Анонс лекції Еріка Райнерта

Нагадуємо, що онлайн-лекції CHARLES K. WHITEHEAD «Basics of Capital Structure and Corporate Governance» та Yury Gogotsi «Nanomaterials for Electrical Energy Storage», вже доступні в записі.

Телеграм канал Ukraine Global Facultyhttps://t.me/UkraineGlobalFaculty. Тут новини і анонси. Приєднуйтесь!

Відділ наукової роботи