Контроль якості реалізації   проєкту Erasmus+ KA2 «MultiEd» у ТНПУ (ФОТО)

Контроль якості реалізації

проєкту Erasmus+ KA2 «MultiEd» у ТНПУ

Упродовж 19-21 грудня в ТНПУ  проходив контроль якості реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «MultiEd». Координатор проєкту із Тартуського університету (Естонія) Олександра Головко обговорила з адміністрацією ТНПУ основні напрями співпраці українських та зарубіжних університетів-партнерів.

Перший день роботи було присвячено аналізові пілотування електронного курсу для вчителів «Методологія CLIL», який розташовано на платформі «Moodle» ТНПУ.

День перший. Про пілотування електронного курсу

Упродовж другого дня в центрі уваги були параметри, які відображають якість проєктної діяльності: відгуки про нові навчальні курси, відгуки про оновлені навчальні курси, показники рівня володіння іноземною мовою на початку і наприкінці навчального року, відгуки стейкголдерів (передусім студентів), фінальний моніторинг якості виконання проєкту в університетах.

День другий. Про параметри проєктної діяльності

На порядку денному третього дня роботи були
стратегії багатомовної освіти для ВНЗ України і Національні рекомендації щодо багатомовної вищої освіти, розроблені учасниками проєкту, зокрема проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Іриною Задорожною та доцентом Ольгою Довбуш.

День третій. Про стратегії багатомовної освіти

Також викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проаналізували разом із координатором Олександрою Головко особливості впровадження нових та оновлених навчальних курсів.

Аналіз результатів роботи на кафедрі англійської філології та методики навчання англійської мови

Щодня  проходили онлайн-зустрічі з усіма партнерами проєкту для обміну результатами діяльності. Символічно, що наприкінці року підсумок зроблено, план подальшої діяльності складено!

Менеджер проєкту «MultiEd» у ТНПУ

проф. Любов Струганець