ЗМІ про нас. В зону АТО з Тернополя передали маскувальні сітки та шкарпетки


ЗМІ про нас


В зону АТО з Тернополя передали маскувальні сітки та шкарпеткиПонад 250 кв. м маскувальної сітки передали в АТО волонтери з Тернопільського педагогічного університету спільно з представниками молодіжного крила Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка». 


За словами доцента кафедри стародавньої та середньовічної історії Володимира Кіцака, така передача відбувається вже не вперше.


«Ми збираємо на факультеті старі простирадла, які я вдома перефарбовую у зелений та піщаний колір. Потім наші студенти переплітають простирадла з сіткою-основою, яку, до речі, нам допомогли закупити представники «Блоку Петра Порошенка». Загалом за 3 роки наші студенти сплели та передали в зону АТО близько 2500 кв. м маскувальної сітки», - розповів Володимир Кіцак. 


Крім сітки, на передову передали і шкарпетки, зв’язані студентами.

 «У нас на кафедрі налагоджена робота по в’язанню шкарпеток для солдатів, адже йде зима і теплий одяг дуже потрібний бійцям», - поділився завідувач даної кафедри Іван Зуляк. 


Про передову чоловік знає не з чуток, адже сам зголосився добровольцем в зону АТО. 

Як зазначив молодший сержант ЗСУ, командир танку Юрій Зайло, котрому передали сітки та шкарпетки, доставкою  займеться ГО «Тернопільська сотня».

doba.te.ua ,
www.tenews.org.ua


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси