Географічний факультет провів благодійний ярмарокГеографічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка провів благодійний ярмарокВ переддень Дня захисника Вітчизни, 10 вересня 2016 року на географічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з ініціативи студентів факультету відбувся осінній міні-ярмарок. Її організаторами стали студентський декан Біняшевська Ольга та голова профбюро факультету Маргарита Депутат.


Акція проходила з метою збору коштів для студентів географічного факультету, які перебувають в лавах Збройних сил України в зоні АТО. Метою акції було привернути увагу до проблем військових-патріотів. Щоб в черговий раз підняти цю нагальну проблему, студентами факультету було підготовлено домашню випічку та смачні страви, як реалізовувались всім охочим. 


Приємно, що до акції долучилися як студенти, так і викладачі факультету (або у форматі підготовки, або у варіанті придбання смачної продукції). Вдалося зібрати близько 280 грн, які були передані безпосередньо з рук в руки для студента  групи МТ Аднріана Кутраня, котрий служить в батальйоні «Азов» деканом факультету Кузишиним А. В. та заступником голови профбюро факультету Ковальчуком В.


Маємо надію, що і надалі факультет буде небайдужим і активним в проведенні подібних заходів. 


Студентки географічного факультету
Ольга Біняшевська, Маргарита Депутат


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси