Конкурс – "Видатні українці Канади"


Конкурс – "Видатні українці Канади"Канадсько-українська громадська організація O.W.LOpenWorldLearning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та Канади.

 
Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.


Саме тому, з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.LOpenWorldLearning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та Канади, та запрошує усіх охочих долучитися.

Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства.

 

До участі у конкурсі допускаються:

1)      Учні старших класів (9-12 клас);

2)      Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів та коледжів.

 Умови конкурсу


 

І. Задля участі у конкурсі конкурсанту потрібно:

1)     Обрати видатну історичну або сучасну постать канадського українця (для прикладу, Роберта Лінн Бондар, перша канадка українського походження, яка побувала у космосі; Богдан Гаврилишин, канадсько-український меценат тощо).

2)     Провести ґрунтовне дослідження стосовно обраної особистості.

3)     На основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео (максимум 3 хвилини).

У цій частині конкурсант має самостійно придумати сюжет. Вітається будь-яка креативна ідея – це може бути навіть інтерв’ю або документальний ролик, якщо є така можливість.

4)      На початку або в кінці відео конкурсантом у довільній формі має бути зазначено про те, що даний відео ролик являється предметом конкурсу від O.W.L. OpenWorldLearning (для прикладу, «Я беру участь у конкурсі канадсько-української організації O.W.L. OpenWorldLearning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді. Мене дуже вразила історія (ім’я обраної постаті), тому…»).

 

ІІ. Конкурсант повинен:

1)     Завантажити відзняте відео на канал YouTube;

2)     Заповнити анкету учасника, де вказати посилання на відео;

3)     Написати мотиваційного листа (максимум одна сторінка друкованого тексту), де описати, чому обрана постать привернула увагу конкурсанта, та чому учасник конкурсу хоче взяти участь в програмі і приїхати на навчання;

4)     Надіслати даний пакет документів на office@owl-study.com з поміткою «Конкурс» до 01 січня 2017 року включно;

5)     Усі файли мають містити прізвище конкурсанта та назву документу (наприклад, «Прокопчук_анкета»).

6)     Обублікувати короткий допис чи статтю в друкованих ЗМІ чи онлайн і надіслати копію публікації або посилання на неї.

 

ІІІ. Конкурсант надає згоду на розміщення відео у соціальних мережах та на сайті O.W.LOpenWorldLearning.

 

IV. При визначені фіналістів, окрім контексту відео та відповідності його вимогам конкурсу, буде також взято до уваги кількість переглядів та вподобань відео у соціальних мережах та на каналі YouTube.

 

V. Результати конкурсу буде оголошено не раніше 1 березня 2017 року.

 

VI. Фіналістів буде оголошено публічно на сайті та у соціальних мережах O.W.LOpenWorldLearning, а також листом на е-мейл. При визначенні переможців, перевага надаватиметься дітям Героів Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, ветеранів та сиротам.

 

VIІ. Фіналісти конкурсу отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

 


    


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси