Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали ярмарок вакансійСтуденти хіміко-біологічного факультету 

ТНПУ ім.В.Гнатюка 

відвідали ярмарок вакансій

 

27 жовтня в Українському Домі «Перемога» відбувся ярмарок вакансій. Студенти 51 групи хіміко-біологічного факультету мали нагоду зустрітися з представниками організацій та підприємств, таких як: Атлетично-оздоровчий центр «Каруна», Бізнес-центр «Територія особистого розвитку», Компанія «MagneticOne», Корпорація «Агропродсервіс», ПП «Колумбус», Тернопільський міжрайонний  центр зайнятості тощо.

Зокрема, представники центру зайнятості консультували відвідувачів з питань пошуку роботи, інформували про вільні робочі місця, визначали професійну спрямованість за нахилами й індивідуальними особливостями. Корисними для відвідувачів були поради зі складання резюме і створення відеосамопрезентацій.


Було цікаво дізнатися про законодавство щодо праці і зайнятості, про можливості вибору професії, можливості працевлаштування на актуальні вакансії, умови праці та її оплати, соціальні гарантії для працівників тощо.


На жаль, представників освітньої галузі міста чи області на заході не зустріли, що засмутило студентів п’ятого курсу, які мають нагальну потребу у працевлаштуванні.

 

Доцент кафедри ботаніки та зоології
Конончук О. Б. 

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси