Завершився  «Тиждень гуртожитків» в студмістечку ТНПУ ім.В.Гнатюка Завершився  «Тиждень гуртожитків» 

в студмістечку  ТНПУ ім.В.Гнатюка
  

27 жовтня, завершився «Тиждень гуртожитків» ТНПУ, організаторами якого стала профспілка студентів та старостати гуртожитків. Як і обіцяли раніше, грандіозна подія була відсвяткована фінальним концертом. На якому було визначено переможців. 


Нагадаємо, що «Тиждень гуртожитків» тривав від 19 жовтня та завершився 26 числа. Протягом цих днів, студенти боролися за головний приз – табличку «Найкращий гуртожиток», яка буде прикрашати стіни одного із них весь наступний рік. 


Подія, на яку усі так чекали стала приємною несподіванкою як для учасників змагань так і для комендантів та персоналу кожного з гуртожитків, які мали можливість взяти участь у концерті. Фінал змагань приніс учасникам багато позитивних емоцій та нові шанси випробувати себе у інших номінаціях: творчий номер від гуртожитку, КВН та відео-фільм. 


Завершилося дійство нагородженням грамотами старост гуртожитків, комендантів, директора студмістечка і учасників змагань. 


Після клопітких підрахунків голосів було визначеного головного переможця. Отже, на третьому місці опинилася команда гуртожитку № 5. Друге місце,чесно,розділи між собою гуртожитки № 3 і № 4 . Та перше місце здобули студенти гуртожитку № 2 з чим ми їх і вітаємо. 


Та цього вечора сюрпризи не завершилися і гостей концерту приємно потішила команда студентів гуртожитку № 3, які влаштували неймовірно небезпечне та захоплююче фаер шоу. Студентка факультету філології і журналістики
Грицишин Анастасія
До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси