Волейболісти ТНПУ грають у фіналі XVIII Універсіади України
Волейболісти ТНПУ
грають у фіналі XVIII Універсіади України

З 3 по 5 травня 2023 року розпочався ІІІ етап XVIII Універсіади України з волейболу серед чоловічих команд у містах: Хмельницький, Рівне, Ірпінь, Вінниця. Участь взяли 15 студентських команд з різних областей України.

Зона «А» місце проведення - місто Ірпінь, Київської області. Взяли участь команди Київської, Сумської, Чернігівської областей та місто Київ.

Зона «Б» місце проведення - Хмельницький. Взяли участь команди Хмельницької, Закарпатської, Чернівецької областей та місто Київ.

Зона «В» місце проведення - Вінниця. Взяли участь команди Вінницької, Львівської, Хмельницької областей.

Зона «Г» місце проведення - Рівне. Взяли участь команди Рівненської, Волинської та дві команди Тернопільської областей.

XVIII літня Універсіада України

Команди, що посіли І-ІІ місце в кожній зоні потрапили до фінальної частини змагань. Тому до складу фіналістів ввійшли 8 студентських команд: Сумської, Чернігівської, Хмельницької, Київської, Вінницької, Львівської, Тернопільської (ТНПУ) та Волинської областей.

Команду ТНПУ представляли студенти та магістранти факультету фізичного виховання, а саме: Андрій Стеблецький, Данило Уривкін, Андрій Ратушняк, Станіслав Величко, Юрій Калинський, Василь Пітулай, Ілля Чабан, Ярослав Пампушко, Володимир Макатуха, Руслан Черватюк, Артем Зелінський, Богдан Сахнюк під пильним керівництвом тренерки команди - Олени Сопотницької.

Змагання в самому розпалі

Відрадно, що команда ТНПУ здобула три перемоги з рахунком 3-0, обігравши команди Волинської, Рівненської областей та команду ЗУНУ.

Посівши першу сходинку турнірної таблиці, волейболісти університету продовжать боротьбу у фіналі XVIII літньої Універсіади України.

З 9 по 14 травня 2023 року в місті Хмельницький відбудуться фінальні змагання ІV етапу Універсіади.

Безмежно радіємо та гордимося волейболістами ТНПУ на чолі з тренеркою Оленою Сопотницькою, які вибороли участь у змаганнях і досягнули високих спортивних результатів на Всеукраїнській Універсіаді – 2023.

Університетська спільнота вболіває за чоловічу команду волейболістів ТНПУ та бажає подальших успіхів!

Разом до Перемоги!

Христина Надала