Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка виконав норматив майстра спорту України з вільної боротьби (ФОТО)

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

виконав норматив майстра спорту України

з вільної боротьби

З 10 по 12 травня 2023 року у місті Львові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби та кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих. За звання найсильніших у своїх вагових категоріях змагалися понад 400 найсильніших учасників зі всіх куточків України.

У Львові на високому рівні відбувся чемпіонат України з вільної боротьби

На цих змаганнях, у складі збірної команди Тернопільської області з вільної боротьби, успішно виступив студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка (спеціальність «Фізична культура і спорт») Сергій Качура. У ваговій категорії до 65 кг Сергій вийшов у бронзовий фінал і виконав норматив майстра спорту України з вільної боротьби.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні

Атака у виконанні нашого студента (у синьому трико)

Перемога Сергія Качури (у синьому трико) за вихід у бронзовий фінал.

Перемога Сергія Качури (у синьому трико) за вихід у бронзовий фінал

Слід зазначити, що Сергій, також є майстром спорту України з універсального бою, чинним чемпіоном України і призером чемпіонату світу. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає Сергію Качурі у навчанні, подальшому удосконаленні спортивної майстерності і службі в Державній прикордонній службі.

Вітаємо нашого студента із високим результатом та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту