Студенти географічного факультету ТНПУ взяли участь у X конгресі Української спілки молодих географів (ФОТО)
Студенти географічного факультету ТНПУ
взяли участь у X конгресі
Української спілки молодих географів

Студенти географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у X конгресі Української спілки молодих географів, що проходив на мальовничій Буковині.

До вашої уваги Фото

Наразі цей конгрес став найбільшою географічною подією року, де молоді географи з різних куточків України зустрілися, щоб обмінюватись досвідом, висловлювати нові ідеї та дослідження, а також вивчати особливості регіону. Українська спілка молодих географів є важливим об'єднанням для розвитку географії в нашій країні.
Наші студенти мали можливість взяти участь у трьох захоплюючих воркшопах:
- «Сучасні географічні дослідження НПП Вижницький»,
- «Функціональне управління НПП Вижницький»,
- «ГІС у дослідженнях природоохоронних територій».

Це були дуже пізнавальні та корисні заняття, де студенти змогли поширити свої знання і побачити, як сучасні географічні методи можуть бути застосовані для вивчення природоохоронних територій.
Але не лише воркшопи були у програмі. Учасники конгресутакож мали змістовну екскурсію містом Чернівці, яке славиться своєю красою та архітектурою. Родзинкою екскурсійної програми був корпус Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, де, до речі, знаходиться географічний факультет. Відмінні враження залишились від національного природного парку Вижницький, де була можливість підкреслити різноманітність природи Буковини та унікальність цього краю.
Для наших студентів цей конгрес став справжнім випробуванням і потужним мотиватором. Вони отримали можливість поспілкуватися з відомими географами Чернівеччини, обмінятися досвідом з колегами-ровесниками з інших університетів та відчути дух дослідництва, яким був пронизаний цей захід.
Не можна не відзначити, що участь у таких форумах є надзвичайно важливою для професійного зростання молодих географів. Він дає можливість розширити свої горизонти, знайти нові напрями досліджень і зрозуміти, наскільки цікавим та різноманітним є світ географії.
Ми пишаємося тим, що були в числі учасників X-го конгресі Української спілки молодих географів. Тут була можливість продемонстрували свою пристрасність до науки та бажання розвиватися, а також показали, що географія є важливою світоглядною наукою, яка впливає на наше сприйняття світу.
Нехай цей конгрес стане початком нових досягнень і надихає наших студентів на подальші дослідження та відкриття у галузі географії.

Степан Куць