Наукова зустріч двох університетів: спільне засідання Школи молодого науковця   ДВЗО «Університет менеджменту освіти»   та Дослідницького офісу менеджера освіти   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)
Наукова зустріч двох університетів:
спільне засідання Школи молодого науковця
ДВЗО «Університет менеджменту освіти»
та Дослідницького офісу менеджера освіти
ТНПУ ім.В.Гнатюка

23 травня  було проведено спільне засідання Школи молодого науковця (ДВЗО «Університет менеджменту освіти» та Дослідницького офісу менеджера освіти (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

На початку засідання від імені адміністрації університету учасників привітав проректор ТНПУ Ігор Гевко, доктор педагогічних наук, професор, і своїми словами задав оптимістичний акорд усім, хто на початку шляху до отримання наукового статусу.

Виступ проректора Ігоря Гевка.

Виступ проректора Ігоря Гевка

Коротко окреслила історію функціонування Школи молодого науковця, яка діє при УМО
її керівник, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Ануфрієва, вона наголосила  на співпраці
Школи з доктором наук Оксаною Боднар, яка вже понад 10 років проводить тренінги з різних питань наукового пошуку.

А Марія Бойко повідомила присутніх щодо специфіки функціонування Дослідницького офісу менеджера освіти,
який діє при Бюро кар’єри в ТНПУ та побажала учасникам плідних успіхів на дослідницькому шляху.

Слова підтримки та поваги до присутніх  висловила Ганна Зварич, заступник начальника департаменту освіти і науки Тернопільської області, яка підкреслила, що теж навчалась в аспірантурі в УМО і пройшла весь непростий, але успішний шлях науковця.

Виступ заступника директора департаменту Ганни Зварич

Під час засідання доктор педагогічних наук, професор Оксана Боднар провела тренінг для
аспірантів, магістрантів та інших здобувачів освіти, які займаються науковим пошуком на тему
«Креативні практики саморозвитку наукового потенціалу дослідників на шляху до отримання
наукового статусу».

Виступ Оксани Боднар, спікера зустрічі та тренінгу

Креативні практики

Зокрема, учасники засідання дізнались:

-  як налаштувати себе на ефективну дослідницьку діяльність;

- які пріоритети треба ставити, щоб досягти запланованого дослідницького результату;

- як накопичувати, аналізувати та компілювати інформацію для дослідження;

- як застосовувати самооцінку для самомотивації;

- як ефективно використовувати час;

- що таке суб’єктивне та об’єктивне у дослідженнях;

- як використати наукові підходи у дослідженні;

- що зробити, щоб розвинути свій творчий потенціал;

- як планувати експериментальну діяльність;

- як побачити проблему у практичному розрізі;

- як не збитися зі шляху до наукового статусу.

Всього було 36 учасників.

Зворотній зв'язок із з учасниками підтримувався за допомогою опитувань у програмі  Mentimeter.

Дискусії після тренінгу були бурхливі та позитивно-емоційні, в них взяли участь Світлана Мозгова, Михайло Дяденко, Олег Даніленко, Ярослава Попович, Еллада Пакаленкайте, Тетяна Михайлова, Олена Неграш  та інші.

Висловлюю велику подяку завідувачу аспірантури Оксані Ануфрієвій за пропозицію провести спільне засідання УМОША та ДОМО!

Щира вдячність адміністрації нашого університету за підтримку та сприяння у проведенні різних наукових заходів!

Надіємось, що дискусії щодо наукового пошуку принесуть плідні результати і будуть підтримувати цілеспрямованість у пізнанні нового! Інтелект – велика зброя проти ворога!
Учімось та підтримуймо один одного у науковій співпраці! Нас, українців, ніхто не здолає,
адже інтелект має таку ж силу як зброя!

До зустрічі, колеги! Разом до Перемоги!

Доктор педагогічних наук,
професор Оксана Боднар