Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ з учнями Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов (ФОТО)

Профорієнтаційна зустріч викладачів
кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ
 з учнями Тернопільської спеціалізованої
школи I-III ступенів №7
з поглибленим вивченням іноземних мов

22 травня доценти кафедри теорії і практики перекладу Куца Оксана Ігорівна, Караневич Мар’яна Ігорівна та Іванців Орислава Володимирівна провели профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Представники кафедри теорії і практики перекладу на профорієнтаційній зустрічі

Цільовою аудиторією було обрано учнів 10-х класів (10-А та 10-Б), які стоять на порозі прийняття важливого рішення щодо їх майбутньої професії.

На занятті школярі дізнались про переваги навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка та отримали відповіді на питання, які їх цікавили щодо навчальної діяльності, дозвілля та міжнародної академічної мобільності студентів.

Караневич М.І. розповідає про труднощі перекладу та способи їх подолання

Куца О.І. розповідає учням про техніку нотування

Іванців О.В. розповідає про навчальну діяльніть та дозвілля студентів ТНПУ

Учні були також залучені до виконання завдань, спрямованих на розвиток навичок перекладу та визначення граматичних, стилістичних та лексичних особливостей відтворення засобами української мови. Особливо школярам сподобалося працювати з ідіомами та прислів’ями.

Учні 10-х класів також мали нагоду ознайомитися з тонкощами усного послідовного перекладу, переглянути та проаналізувати відео, у якому наочно продемонстровано процес нотування та послідовного перекладу. Школярів дуже захопило практичне завдання, яке було спрямоване на розвиток навичок нотування та здійснення усного послідовного перекладу.

Вправа для навчання усного послідовного перекладу

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації заходу директорці школи Костюк Галині Миколаївні, вчителю англійської мови I категорії Ігнатушко Ірині Вікторівні, вчителю англійської мови вищої категорії, старшому вчителю Горін Галині Тарасівні та вчителю англійської мови вищої категорії, старшому вчителю Глухій Світлані Михайлівні!

Доцент кафедри теорії і практики перекладу
Мар’яна Караневич