Дискусійна платформа ТНПУ «Словесники» об’єднує   прогресивних педагогів України (ФОТО)

Дискусійна платформа ТНПУ
«Словесники»
об’єднує
прогресивних педагогів України

Нещодавно сучасна, активна, креативна спільнота філологів Тернополя і не тільки зустрілася на відкритій дискусійній платформі «Словесники».

Науковці кафедри української мови та методики її навчання, кафедри української та зарубіжної літератури і методик їх навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, педагоги-словесники міста, учителі-філологи з Кам’янця-Подільського та Калуша працювали разом у змішаному форматі: онлайн і наживо.

У вебкімнаті - учасники і гості відкритої дискусійної платформи

Педагоги і науковці працюють разом

Відкрила зустріч завідувач кафедри української мови та методики її навчання, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Петришина.

Учасників вітає завідувач кафедри української мови та методики її навчання Ольга Петришина.

Предметом обговорення стали методичні аспекти впровадження компетентнісного підходу, реалізація внутрішньопредметної та міжпредметної інтеграції на уроках української словесності.

Про власний успішний досвід перетворення уроку рідної мови в урок формування наскрізних умінь і ключових компетентностей НУШ розповіла спікерка заходу – заслужена вчителька України, викладачка Калуського ліцею №10, переможниця всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року 2018» Ольга Кецмур-Лев.

На звязку - заслужений учитель України - Ольга Кецмур-Лев. Модерує Леся Гапон

На зв'язку - заслужений учитель України - Ольга Кецмур-Лев, модерує Леся Гапон

Жваве зацікавлення викликав виступ заслуженої вчительки України, викладачки української мови й літератури Кам'янець-Подільського ліцею, переможниці всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року 2018» Людмили Пристай, яка репрезентувала систему завдань з української мови та літератури для учнів різних профільних класів – з поглибленим вивченням математики, хімії, історії тощо.

Виступає  заслужений учитель України Людмила Пристай

Виступає заслужений учитель України Людмила Пристай

Стратегії активного навчання учнів на уроках словесності розкрила кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Леся Гапон.

Лайфхаками впровадження концептуальних засад НУШ у щоденну практику педагогів поділилися Руслана Петрокушин, директорка ТСШ№3, і Руслана Базунова – очільниця  ТЗОШ№16.

Учасники зустрічі отримали чимало методичних настанов, здобули ексклюзивні фахові знання, а головне – переконалися, наскільки важливо розв’язувати професійні проблеми спільно.

Тримаймо освітянський фронт!

Творімо нову українську школу разом!

На вістрі буремного часу.

У розкриллі досвіду і перспектив.

У колі сили і наснаги.

Леся Гапон – доцент кафедри української мови та методики її навчання,

Ольга Петришина – завідувач кафедри української мови та методики її навчання