Наукова конференція студентів та аспірантів факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)
Наукова конференція студентів та аспірантів

факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

23 травня 2023 року на факультеті мистецтв відбулась наукова конференція студентів та аспірантів факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

У конференції взяли участь студенти, магістранти та аспіранти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання та кафедри театрального мистецтва.

Конференцію відкрив декан факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук, доцент Стельмащук Зіновій Миколайович.

До вашої уваги Програма конференції

Основні тематичні напрямки заходу: методика викладання мистецьких дисциплін; дизайн і екологія; охорона культурної спадщини України; історія музичної освіти; теорія та історія музичного мистецтва; театральне мистецтво.

Виступ із доповіддю студентки групи СОММ-11 Фаїни Катерини на тему «Експлікація клавірних творів Й.С. Баха в контексті європейських традицій та новацій». Науковий керівник Спольська Олена Володимирівна.

Виступ із доповіддю студентки групи СОММ-11 Фаїни Катерини на тему «Експлікація клавірних творів Й.С. Баха в контексті європейських традицій та новацій», науковий керівник Спольська Олена Володимирівна

Учасники конференції під час пленарного засідання.

Учасники конференції під час пленарного засідання

У рамках пленарного засідання усі присутні мали змогу ознайомитись із неймовірно цікавою презентацією авторського видання «Українське сценічне вбрання» балетмейстера Українського приватного театру хореографічного мистецтва «Велес» Костянтина Богомаза. Під час презентації учасники наукової конференції стали свідками унікального дефіле сценічних костюмів, представлених студентами кафедри театрального мистецтва.

Костянтин  Богомаз на пленарному засіданні презентує авторське видання «Українське сценічне вбрання»

Костянтин Богомаз на пленарному засіданні презентує авторське видання «Українське сценічне вбрання»

До вашої уваги більше відео та фото:
.

Щира подяка Костянтину Богомазу за електронний варіант книги, що був переданий у використання викладачам кафедри театрального мистецтва.

Учасники презентації авторського видання «Українське сценічне вбрання» Костянтина Богомаза

Під час секційних засідань, доповідачі охопили актуальні питання сучасної мистецької освіти, теорії та історії музичного мистецтва, методики викладання мистецьких дисциплін, театрального мистецтва, дизайну і екології, охорони культурної спадщини України тощо. Дослідження викликали жваві обговорення.

До вашої уваги більше фото:

Окрема подяка студентам першого курсу за участь, відповідальність та справді вагомі перші наукові кроки.

Із завершальним словом виступила кандидатка педагогічних наук, доцентка, заступниця декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Топорівська Ярослава Володимирівна, яка підбила підсумки наукової конференції і висловила доповідачам та учасникам подяку від керівництва факультету.

Учасники наукової конференції

Організатори та учасники конференції вшанували Героїв України, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.

Доцент Ярослава Топорівська