В ТНПУ ім.В.Гнатюка експонується виставка копій найвідоміших ікон ТернопілляВ ТНПУ ім.В.Гнатюка експонується виставка копій найвідоміших ікон Тернопілля


 

Днями у фойє головного корпусу університету розгорнуто нову експозицію.  Усі охочі мрожуть оглянути копії легендарних ікон Божої Матері, дізнатися їх  унікальні сторії. На виставці представлена інформація про чудотворні ікони як  найвідоміщі пам’ятки духовного мистецтва нашої області. Ця пересувна  виставка сформована декілька років тому в рамках проекту «Громада і місто» і презентована в обласній раді, вона експонується в різних установах і закладах області як втілення концепції духовного розвитку міста, щоб надити людей на переосмислення свого буття та самовдосконалення.


 

Виставка презентує різні конфесії і має великий пізнавальний потенціал. Ікони, до яких спрямовані погляди наших краян, що пережили лихоліття, війни і трагедії, набувають сакрального сенсу, а сам образ Богоматері втілює найголовніші загальнолюдські цінності. Відомо, що в Тернопільській області описано найбільше випадків, коли людям за різних обставин являвся образ Богородиці. Ікони, до яких спрямовані погляди наших краян, що пережили лихоліття, війни і трагедії, набувають глибокого сакрального сенсу, а сам образ Богоматері втілює найголовніші загальнолюдські цінності.

 


Виставка діятиме протягом двох тижнів.Відділ у справах молоді


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси