На форумі «Дні освітнього лідерства» виступила керівниця Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ (ФОТО)

На форумі «Дні освітнього лідерства»
виступила керівниця
Центру професійного розвитку
та лідерства ТНПУ

Упродовж 1–3 червня 2023 р. відбувся форум «Дні освітнього лідерства», організатором якого є Національний університет «Запорізька політехніка». Захід проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС «Прогресильні», ГС «Українська асоціація освіти дорослих», Education USA в Україні, а також під егідою Європейського року навичок.

У межах другого дня роботи форуму із доповіддю на тему «Комунікативне лідерство в освітньому процесі» виступила Олена ГУЗАР, к.філол.н., доц., керівниця Центру професійного розвитку та лідерства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, директорка україно-канадської мовної програми, координаторка проєкту TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» ELITE (2013–2017) від ТНПУ.

О. Гузар про значення комунікації в освіті

Доповідь О. ГузарС
Доповідь О. Гузар

Спікерка розповіла про те, як бути переконливим та почутим, що означає «думати про себе й уміти ставити запитання», про роль відповідей на питання «Що? Як? Чому?» у комунікації, складові спілкування й довіру у цьому процесі, а також про значення комунікації в освітньому лідерстві, спонукаючи учасників заходу поміркувати на тему озвученого.

Організатори та учасники форуму

Дякуємо НУ «Запорізька політехніка» за співпрацю та запрошення, а Олені СКУЙБІДІ – за вміле модерування перебігу форуму.

Андріана Шишак