ЗМІ про нас. У Тернополі учасники АТО можуть безкоштовно пройти реабілітацію  в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ВІДЕО)


ЗМІ про нас


У Тернополі учасники АТО 
можуть безкоштовно пройти реабілітацію
 в ТНПУ ім.В.Гнатюка


Учасників проведення антитерористичної операції запрошують пройти безкоштовний курс реабілітації та масажів.Ідея такої допомоги виникла у доцента кафедри здоров’я людини, фізичної реабілітації, безпеки життєдіяльності Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Людмили Вакуленко. 


За словами викладачки, у виші студенти-четвертокурсники теоретичні знання з реабілітації закріплюють на практиці. Майбутні реабілітологи повинні вміти робити масаж та проводити фізичну реабілітацію. Колись на базі ТНПУ працював санаторій-профілакторій і здобуті знання вони закріплювали на студентах, які там оздоровлювалися. Проте санаторій не працює, співробітників уже немає, залишилося лише приміщення.


– Ідея проводити реабілітаційний масаж виникла після того, як побачила, що у державі виникають труднощі з наданням реабілітаційних послуг, – розповідає Людмила Вакуленко. – Я порадилася зі студентами і ми вирішили запропонувати свою допомогу.


Звичайно, таку пропозицію педагогічний університет надіслав на ім’я міського голови Тернополя Сергія Наддала, який підтримав цю ініціативу. Перед початком волонтерства зі студентами-реабілітологами попрацював психолог. Він розповів їм про специфіку роботи з учасниками АТО.


Сьогодні реабілітацію в профілакторії ТНПУ пройшло вже 17 учасників бойових дій. Проте обмежень немає і вони можуть прийняти значно більшу кількість хворих. Аби потрапити на реабілітацію потрібно мати направлення з медзакладу. Далі лікар-реабілітолог оглядає пацієнта, призначає курс лікування та обирає студента-волонтера, який ним займатиметься. Всі процедури майбутні реабілітологи проводять під наглядом професіонала.


 ГУНП у Тернопільській області,
НОВА Тернопільська газета,
Тернопільське Інформаційне Бюро


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси