Студентка факультету іноземних мов ТНПУ - переможниця міжнародного конкурсу Deutscholympiade mit der Maus
Студентка факультету іноземних мов ТНПУ -

переможниця міжнародного конкурсу

Deutscholympiade mit der Maus

Щиро вітаємо Польову Іванку , студентку 4 курсу німецького відділення факультету іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, переможницю міжнародного конкурсу Deutscholympiade mit der Maus (https://maus-reisen.de/deutsch-olympiade-mit-der-maus-2022/),
Ось що з цього приємного приводу зазначає сама переможниця:
"Я взяла участь в міжнародному конкурсі з німецької мови "Deutsch-Olympiade mit der Maus" та отримала перемогу, представивши відеороботу та розповідь про наше рідне місто Тернопіль. Надзвичайно приємно було працювати над цим проєктом та бути відзначеною міжнародним жюрі. Ця перемога є не лише моєю заслугою, а й заслугою мого керівника - доц. Ящик Наталії Романівни, яка надзвичайно підтримувала мене протягом всієї роботи та допомогла здійснити всі задуми і відповідно отримати цю перемогу".
Щиро дякуємо також Світлані Іванівні Триснюк, учительці німецької мови Іванки, справжньому професіоналу своєї справи, einer Pädagogin mit Leib und Seele, за передачу знань і любові до німецької мови своїм вихованцям!

Доц.Яцюк І.Я.